SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA ZA TELEKOMUNIKACIJE
SREDNJA STROKOVNA EKONOMSKA ŠOLA
 
TELEKOMUNIKACIJE
EKONOMIJA
ENOTA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
 
 

RSS

Rezultati izpitov (TK+EKO)


Iskalnik po rezultatih izpitov:
Datum Predmet Profesor Priloga
24.01.2020 OMP redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 20.1.2020) Darko Rupret datoteka
23.01.2020 PPR (rezultati 2.delnega izpita z dne 6.1.2020 in končne ocene) Janez Zavrl datoteka
17.01.2020 EKN redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 14.1.2020) Nataša Novak Ipavec datoteka
16.01.2020 PPR redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 12.12.2019) Janez Zavrl datoteka
14.01.2020 UZA redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 13.1.2020) Goran Mihailović datoteka
14.01.2020 UZA izredni (rezultati 1. delnega izpita z dne 13.1.2020) Goran Mihailović datoteka
10.01.2020 EKS redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 8.1.2020) Janez Anžič datoteka
10.01.2020 EKS izredni (rezultati 1. delnega izpita z dne 8.1.2020) Janez Anžič datoteka
06.01.2020 OPF (rezultati 1. delnega izpita OPF z dne 24.12.2019) Helena Povše datoteka
30.12.2019 MMT (rezultati 3. delnega izpita z dne 24.12.2019) Miha Bukovec datoteka
24.12.2019 ŠIO izredni (rezultati 1. delnega izpita z dne 23.12.2019) Janez Anžič datoteka
24.12.2019 ŠIO redni (rezultati 1. delnega izpita z dne 23.12.2019) Janez Anžič datoteka
19.12.2019 POK (rezultati pisnega dela izpita z dne 18.12.2019) Hilda Dijak datoteka
19.12.2019 PMS (rezultati 1. delnega izpita z dne 17.12.2019) Darko Rupret datoteka
18.12.2019 IKT (rezultati izpita z dne 17.12.2019) Erih Skočir datoteka
17.12.2019 TNA izredni (rezultati 1.delnega izpita z dne 10.12.2019) Peter Peterlin datoteka
17.12.2019 TNA redni (rezultati 1.delnega izpita z dne 10.12.2019) Peter Peterlin datoteka
16.12.2019 PPR ( rezultati 1.delnega izpita z dne 12.12.2019) Janez Zavrl datoteka
13.12.2019 KTJ-ang. (rezultati 1.delnega izpita z dne 3.12.2019) Stella Straus datoteka
05.12.2019 MMT (rezultati 2.delnehga izpita z dne 4.12.2019) Radivoj Pavlin datoteka
[<<]    1    2    3    [>]  [>>]