Učitelj / Učiteljica |
Dan in ura |
Prostor |
BEŠLIČ Marko |
Četrtek, 11:45 – 12:30 |
Kabinet Informatika |
Računalniške učilnice |
DOLENŠEK Marko |
Torek, 11:45 – 12:30 |
Kabinet Matematika |
2. nadstropje |
FLORJANČIČ Aleš |
Ponedeljek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet ŠVZ |
Telovadnica |
GLAVIČ Andreja |
Sreda, 14:20 – 15:05 |
Kabinet TK |
2. nadstropje |
GODEC Ana |
Četrtek, 11:45 – 12:30 |
Kabinet EKO |
2. nadstropje |
ISLAMBEGOVIĆ Dino |
Torek, 13:30 – 14:15 |
Kabinet Informatika |
Računalniške učilnice |
JANEŽIČ Vesna |
Sreda, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
KIRPA Maria |
Torek, 9:55 – 10:40 |
Kabinet Tuji jeziki |
1. nadstropje |
KOLARIČ Estera |
Ponedeljek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
KOŠČAK Peter |
Sreda, 10:50 – 11:35 |
Kabinet PUD |
1. nadstropje |
KOŠTOMAJ Rok |
Sreda, 9:00 – 9:45 |
Kabinet Tuji jeziki |
1. nadstropje |
KUČIŠ Eva |
Torek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
Pritličje |
LEBAN TROJAR Zoran |
Petek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
LUKAN Darja |
Petek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
MARČIČ Renata |
Petek, 11:45 – 12:30 |
Kabinet TK |
2. nadstropje |
MENCEJ Rok |
Ponedeljek,10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
MILEK Jasna |
Ponedeljek, 9:00 – 9:45 |
Kabinet BIO |
Pritličje |
MLINŠEK Matjaž |
Petek, 9:00 – 9:45 |
Kabinet |
TK hodnik |
MUŠIČ Pavel |
po dogovoru |
|
|
NAPOKOJ Matjaž |
Torek, 11:00 – 11:30 |
Kabinet |
1. nadstopje |
OREŠNIK FINŽGAR Daša |
Četrtek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet Tuji jeziki |
1. nadstropje |
PEŠEVSKA Slavica |
Četrtek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
PLENIČAR Miranda |
Torek, 10:50 – 11:35 |
Učilnica 205 |
2. nadstropje |
PLESEC Ana |
Sreda, 9:00 – 9:45 |
Kabinet Infomratika |
Računalniške učilnice |
PLESEC Matjaž |
Sreda, 10:50 – 11:35 |
Kabinet ŠVZ |
Telovadnica |
PRIMOŽIČ Petra |
Ponedeljek, 12:40 – 13:25 |
Kabinet ŠVZ |
Telovadnica |
RAKEF Gregor |
Petek, 9:00 – 9:45 |
Učilnica 7 |
TK hodnik |
RAVNIK Vida |
Torek, 12:40 – 13:25 |
Kabinet Tuji jeziki |
1. nadstropje |
RUPRET Darko |
Petek, 8:05 – 8:50 |
Kabinet PUD |
1. nadstropje |
STAREŠINIČ BECELE Mojca |
Torek, 9:00 – 9:45 |
Kabinet |
2. nadstropje |
ŠOBA TOVŠAK Maja |
Četrtek, 11:45 – 12:30 |
Računalniška učilnica2 |
|
ŠUT Merilin |
Četrtek, 12:40 – 13:25 |
Kabinet |
Pritličje |
TERNOVEC Matjaž |
Sreda, 11:45 – 12:30 |
Kabinet |
1. nadstropje |
VALIČ Katarina |
Četrtek, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
2. nadstropje |
VUKOVIĆ Srđan |
Ponedeljek, 12:40 – 13:25 |
Kabinet |
2. nadstropje |
ZABUKOVEC Alenka |
Torek,9:55 – 10:40 |
Računalniška učilnica1 |
|
ZALETEL Jan |
Ponedeljek,10:50 – 11:35 |
KabinetŠVZ |
Telovadnica |
ŽAGAR Gregor |
Ponedeljek,9:55 – 10:40 |
Kabinet |
Pritličje |
ŽIŽEK Iztok |
Sreda, 10:50 – 11:35 |
Kabinet |
Pritličje |